תקנון האתר

תקנון שימוש באתר ומדיניות פרטיות​:

"שיר סבתו עיצובים" הינה חנות אונליין אשר תופרת טקסטיל לתינוקות ולחדרי ילדים בעיצוב אישי . מייצרת מגוון מוצרים אשר מעוצבים בעיצוב אישי כגון בגדי תינוקות,מגבות, אקססוריס, מוצרי יודאיקה, מתנות , ייבוא ומכירה של בדים.

 

כללי
באם נפלה טעות בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את הספקים ו/או את הנהלת האתר. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי תוקף המבצעים על פי החלטת החברה בלבד ואין היא חייבת להודיע על כך מראש.

 

החזרה החלפה וביטול מוצרים:
**מוצר אשר עוצב באופן אישי ו\או בוצעה בו התאמה אישית, לא ניתן להחזירו או להחליפו, בהתאם לחוק הגנת הצרכן תשמ"א – 1981.** ** לא ניתן להחזיר\להחליף בדים שנרכשו באתר**
בית העסק יחליף או יקבל בחזרה מוצר שנרכש דרך אתר זה, על פי שתי האפשריות שיפורטו להלן, אך ורק במידה ולא בוצע בו כל שימוש, כשהמוצר באריזתו המקורית ללא פגם ו\או בלאי, הכל בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א, 1981. יש להודיע על החזרת המוצר לא יאוחר מ-14 יום מיום קבלתו. יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית, כאשר כל החלקים קיימים והמוצר ללא נזק. מרגע שהגיע המוצר לחברה ונמצא כי כל החלקים קיימים, המוצר לא ניזוק או נפגע מעבר לבלאי סביר, תזכה החברה את הלקוח במלוא מחיר המוצר בניכוי דמי המשלוח. במידה וישנו נזק ו\או חסרים חלקים מהמוצר המקורי, ההחזר הכספי יהיה בהתאם לעלות הנזק ו\או החוסר. לאחר המועד המפורט לעיל לא ניתן לבטל את העסקה.
עלות המשלוח להחזרת הפריט לבית העסק מוטלת על הלקוח בלבד. ביטול כאמור, יזכה אותך בהחזר עלות הפריט ששולם על ידך בפועל.
אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאים הנהלת האתר ו/או הספקים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור הנהלת האתר ו/או הספקים ו/או מי מטעם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, הוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

 

זמני אספקה
★ זמני האספקה למגוון המוצרים בחנות המיוצרים בעיצוב אישי – עד 30 ימי עסקים ★
★זמני האספקה למגוון המוצרים בחנות ממלאי קיים עד 10 ימי עסקים★
★זמני האספקה לבדים עד 7 ימי עסקים★
שימו לב שזמני האספקה לא כולל את זמן השילוח.
אנו משתדלים ועושים את מירב המאמצים לספק את המוצרים לפני זמני האספקה המצויינים לעיל.
—- פריטים אשר דחופים לכם במיוחד כגון סטים לחלאקה, בגדי גוף בהקדשה אישית, מארזים ליולדות ועוד.. יש לציין זאת ובנוסף ליצור עמנו קשר. —-

 

משלוחים
משלוח ע"י שליח עד הבית – בעלות 40 ש"ח.
משלוח בדואר רשום בעלות 25 ש"ח
כל המוצרים נשלחים על ידי חברת שליחויות ומגיעים עד בית הלקוח בתוך 3 ימי עסקים.
ואו בדואר רשום אשר מגיע תוך7-14 ימי עסקים .
ניתן לאסוף את המוצרים ללא תשלום מנקודת האיסוף באילת, בתיאום מראש מול החברה 0543034696

 

שירות לקוחות
1. לכל שאלה בנוגע למוצרים, מחירים, לקליטת הזמנה, זמינות מלאי , משלוחים, עזרה בגלישה, בחיפוש באתר ובכל נושא אחר נשמח שתיצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה דרך מילוי טופס פניה ב "צור קשר" באתר, בדוא"ל shirsabato@gmail.com ובטלפון 054-3034696
2. באם אינכם מקבלים את תקנון זה ו\או את אחד מהסעיפים שבו ניתן ליצור קשר עם החברה על מנת להגיע לעמק השווה.


סודיות ופרטיות
כל פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני וכד'), יישמרו במאגרי המידע של האתר ו/או של מי מטעמו.
הנהלת האתר מתחייבת לנקוט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור בסודיות ככל האפשר מידע אישי אודות הלקוח.
הנהלת האתר מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות פרטי המשתמש ומניעת הגעתם לידי גורמים זרים. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של הנהלת האתר להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לחדירה למידע באתר או שימוש בו לרעה על ידי צד שלישי, ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר במקרה זה.
ניתנת בזאת הסכמתו של הלקוח לכך שהנהלת האתר ו/או מי מטעמה יהיו רשאים לפנות אל הלקוח באמצעות דיוור ישיר ו/או דואר אלקטרוני ו/או באמצעות פנייה טלפונית ו/או באמצעות פנייה בפקס, למטרות קידום מכירות ושיווק, כולל פניות בגין מוצרים, שירותים, מחירים ומבצעים הקשורים אל הנהלת האתר. במידה והלקוח מעוניין להפסיק קבלת מהנהלת האתר זה, עליו להודיע על כך לחברה. [מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, יובהר כי הנהלת האתר תהא מחויבת לנהוג על פי דין ובכלל זה חשיפת מידע על פי דרישת הרשויות ו/או כדי למנוע שימוש לרעה.